PROFI POST PHOTO

9. EDYCJA WARSZTATÓW DLA PROFESJONALISTÓW

logo_white

 PPP-750x739-strona_opis-OK+terminy

 

PROFI POST PHOTO – TOURNÉE to specjalna edycja  warsztatów z postprodukcji fotograficznej dla profesjonalistów i pasjonatów. Warsztaty prowadzą założyciele studia HOUSE OF RETOUCHING – Krzysztof Gadomski i Tomasz Kozakiewicz, którzy dzielą się własnym doświadczeniem z obróbki najbardziej zaawansowanych i prestiżowych zleceń.

Już w październiku, w trzech polskich miastach, HOUSE OF RETOUCHING poprowadzi kolejną edycję warsztatowych spotkań! Zmieniamy formułę i wprowadzamy nowe zagadnienia. Warto już teraz uwzględnić je we własnym kalendarzu.

Trzy nowe, jednodniowe warsztaty to: Grading – praca nad kolorystyką zdjęć, Compositing – kreatywne montaże oraz Fashion – specyfiką retuszu zdjęć modowych na światowym poziome. Wszystko w oparciu o unikalną metodę pracy cenionego na świecie polskiego studia HOUSE OF RETOUCHING. Dodatkowym celem warsztatów jest promocja wiedzy z zakresu postprodukcji i fotografii oraz zachęcanie wszystkich zainteresowanych nimi osób do podnoszenia własnych kwalifikacji.

Co zyskasz szkoląc się w ramach PROFI POST PHOTO?

  • kompleksową praktyczną wiedzę z zakresu postprodukcji fotografii
  • rozwój zawodowy konieczny do zrobienia kolejnego kroku, o którym marzysz
  • mentorów i doradców w osobach założycieli studia House of Retouching
  • wartościowe i przydatne kontakty w branży fotograficznej
  • możliwość testowania profesjonalnego sprzętu i oprogramowania
    wykorzystywanego przez House Of Retouching
  • certyfikat ukończenia warsztatów potwierdzający Twoją wiedzę i zdobyte umiejętności

 

 

 

W czasie warsztatów będziemy wykorzystywali m. in. najnowszą wersję Capture One Pro, monitory Eizo, tablety Wacom i drukarkę Epson, dzięki czemu każdy z uczestników będzie mógł osobiście ocenić możliwości sprzętu.

p1_wacom_epson_eizo_900px

 

 

PROGRAM WARSZTATÓW

PPP-100x99-gradingGRADING

Tworzenie pięknej i wyjątkowej palety kolorystycznej będzie naszym celem. Cyfrowa ciemnia stała się miejscem, gdzie zdjęcia nabierają charakteru, to kluczowy moment w procesie postprodukcji, którego nie wolno zaniedbać. Używając Capture One Pro wprowadzimy was w nasz świat gradingu, przejdziemy przez szczegółowe zadania by na koniec dotrzeć do indywidualnego stylu kolorystycznego.

 


PPP-100x99-fashionFASHION

Fotografia mody odnosi nieustający sukces od wielu lat. Fascynuje, sprzedaje i daje pracę. Jeśli chcesz wskoczyć do tego pędzącego pociągu lub przesiąść się do lepszego wagonu, musisz opanować wiele umiejętności. Podczas tego warsztatu pokażemy Ci wiele metod jakie stosujemy obrabiając rozliczne sesje modowe by zdjęcia spełniały światowe standardy.

 

 


PPP-100x99-compositingCOMPOSITING

Montaże, najbardziej kreatywne ale i złożone sposoby łączenia zdjęć. Tu pokażemy wam nasze metody, które powstały przy pracy nad najbardziej skomplikowanymi zleceniami. Zagłębimy się w tajniki łączenia Capture One z Photoshopem aby wycisnąć ostatnią kroplę z każdego zdjęcia, aż powstanie jeden spójny obraz.

 

 

 

CO MUSISZ ZABRAĆ ZE SOBĄ
– swój komputer
– Grading: Capture One Pro (może być wersja trial)
– Fashion: Photoshop (nie musi być najnowsza wersja)
– Compositing: Capture One Pro + Photoshop
– uśmiech i chęć do ostrej nauki

CO TOBIE ZAPEWNIAMY
– monitor Eizo
– tablet Wacom
– stanowisko pracy i atmosferę pełną energii

CENY I OPCJE PŁATNOŚCI

Już za moment podamy wszystkie aktualne ceny.

Zwróćcie uwagę, że promocyjna cena za udział w warsztatach będzie obowiązywała do końca czerwca. Po tym czasie cena będzie skokowo wzrastać do ceny regularnej.

Oferta specjalna dla studentów

Dla studentów zainteresowanych podnoszeniem własnych kwalifikacji zawsze uruchamiamy specjalny kupon ze zniżką. By z niego skorzystać należy przesłać skan lub czytelne zdjęcie legitymacji studenckiej e-mailem na adres: profipostphoto@houseofretouching.com.
W odpowiedzi na zgłoszenie prześlemy Wam kupon rabatowy. Szczegół już wkrótce!

Oferta dla grup

Mamy również osobną propozycję cenową dla zorganizowanych grup. Za grupę uznajemy minimum 3 osoby i w przypadku takiego zgłoszenia wystawiamy tylko jeden dokument sprzedaży. Zorganizowane grupy prosimy o kontakt e-mail na adres: profipostphoto@houseofretouching.com. Ceny są uzgadniane indywidualnie, ale gwarantujemy korzystne rabaty!

Raty

Jeśli chcesz skorzystać z ceny promocyjnej, a jednocześnie płacić ratalnie, zachęcamy do skorzystania z płatności ratalnej Alior Banku dostępnej przez panel płatności przy zakupie warsztatów.

A tu możecie przeczytać regulamin warsztatów.

 

TERMINY

13 – 15.10.2017 / WARSZAWA

18 – 20.10.2017 / POZNAŃ

23.10 – 25.10.2017 / WROCŁAW

UCZESTNICY O WARSZTATACH

Dziękuję jeszcze raz za bardzo intensywne dwa dni, muszę przyznać, że to było moje pierwsze szkolenie gdy czułem się w pewnym momencie przygnieciony ilością wartościowych informacji i zmuszony do intensywnego myślenia. Ale bardzo pozytywnie wpłynęło to na moją wiedzę:)
Piotr Musiał

Organizacja, jak i same warsztaty z retuszu przeprowadzone
na najwyższym poziomie!
Daniel Grzesiowski

Dzięki House of Retouching było inspirująco!
Dawid Rutkowski

Dziękujemy! Świetne szkolenie!

Renata Ciężkowska

Relacja z warsztatów organizowanych w grudniu 2015

REFERENCJE FOTOGRAFÓW

I always love working with the guys from HouseOfRetouching. They are hardworking, super precise and lots of fun.
Diana Scheunemann

I love working with this company. They have never missed a deadline, are always open to suggestions and alterations and produce excellent work at reasonable prices.
Jason Bell

Współpracując z House of Retouching można liczyć na rewelacyjny efekt końcowy. Pomijając znakomite umiejętności techniczne obu Panów, najcenniejsze dla mnie jest indywidualne podejście do materiału zdjęciowego. Kładą nacisk na podkreślenie walorów estetycznych sesji oraz na spójność narracji. Z całego serca polecam.
Jacek Ura

Jeśli Krzysztof i Tomasz byliby chirurgami, to bez zastanowienia poddałbym się operacji trepanacji czaszki. W związku z tym, że są retuszerami, to powierzam im moje fotografie. 
Wiem, że trafiają w dobre ręcę.
Marek Kowalski

Not easy to find a retouching team, that works like Thomas and Christoph. They followed my directions and had some ideas of their own to enhance my work, what I appreciate a lot. Great understanding of color and composition!
Gotz Goppert

I love to work with these 2 guys. There is a very deep understanding of light, color treatment and quality. Its big fun to work with them and they never delay or miss a deadline. Skin retouche is outstanding and I love their eye to details.
Susanne Spiel

 

Warsztaty PROFI POST PHOTO – TOURNÉE są organizowane przy wsparciu:
pasek_partnerzy

Zapraszamy Was do odwiedzenia stron naszych Partnerów. Znajdziecie tam dużo ciekawych i przydatnych informacji:
EIZO    EPSON    WACOM     PHASE ONE

 

Patroni medialni  PROFI POST PHOTO – TOURNÉE:

pasek_patroni

Szukacie inspiracji i aktualnych wiadomości z branży? Zapraszamy Was do odwiedzenia serwisów naszych patronów medialnych:


DIGITAL CAMERA
     FOTOPOLIS     FOTOBLOGIA     UAP POZNAŃ     FOTOGRAFIA UAP

skladka-workshops-750px

 css.php