Wypełnij ankietę

Już jesienią 2023

Wracamy z warsztatami. Postprodukcja fotograficzna dla osób prywatnych i firm

Dowiedz się więcej

Już wkrótce rusza nowy cykl warsztatów organizowanych przez doświadczonych retuszerów z zespołu House of Retouching!

Już teraz zapraszamy retuszerów, fotografów, grafików i wszystkich, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności z zakresu postprodukcji fotografii. Podczas zajęć podzielimy się z uczestnikami własnym doświadczeniem z obróbki najbardziej prestiżowych zleceń i zdradzimy wypracowaną przez lata unikalną metodologię pracy. Będzie to również dobra okazja, aby się spotkać i nawiązać wartościowe kontakty w branży fotograficznej. Śledź nasze media społecznościowe, aby być na bieżąco - już niedługo opublikujemy kalendarz i program warsztatów.

Pomóż nam w przygotowaniu programu

01

Warsztaty dla osób prywatnych

Każdy uczestnik przejdzie w asyście członków naszego studia przez kompletny workflow House of Retouching, bez tajemnic i bez “triczków”. Jest to najlepsza forma podnoszenia swoich umiejętności. Każdy ma swój poziom, bolączki i oczekiwania a bezpośrednia konsultacja z prowadzącym z pewnością ułatwi każdemu wejście na wyższy poziom.

Skontaktuj się z nami

02

Warsztaty dla firm

Warsztaty w tym formacie, oprócz poznania kompletnego workflow naszego studia, pokażą Wam jak pracować w zespole, jak dzielić się pracą nawet na jednym zdjęciu, jak automatyzować pewne procesy oraz jak odnajdywać się w pliku czy nawet całej sesji bez zbędnych pytań. Mówiąc w skrócie, poznacie wypracowane na przestrzeni lat i tysięcy plików zasady pracy w zespole, by było miło, klarownie i efektywnie.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij ankietę, która pomoże nam w przygotowaniu programu tegorocznych warsztatów.

Ankieta zawiera kilka pytań, które pozwolą nam lepiej poznać Twoje oczekiwania i preferencje dotyczące warsztatów. Jeśli chcesz możesz zostawić nam swój adres email, a w pierwszej kolejności poinformujemy Cię o starcie zapisów na warsztaty i wszystkich szczegółach. Za wypełnienie ankiety otrzymasz 10% zniżki na jeden blok tematyczny warsztatów stacjonarnych.

Wypełnij ankietę

O warsztatach

Warsztaty, na których dzielimy się naszym doświadczeniem z całego procesu postprodukcji sesji fotograficznej, prowadzimy już od 2014 roku. Wiele osób utożsamia foto-postprodukcję z tak zwanym retuszem, czyli usuwaniem niedoskonałości na zdjęciu, a to tylko malutki fragment tego czym się zajmujemy. Postprodukcja to wyciąganie tego co najlepsze z fotografii, nadawanie jej klimatu, stylu, budowanie emocji oraz świadome kierowanie wzrokiem widza. Ale żeby to robić, musimy rozumieć, zarówno fotografię jak i jej autora, wiedzieć co chce przekazać. Dopiero wtedy, możemy go wspomóc oraz dodać od siebie coś kreatywnego. Olbrzymi nacisk w naszym studiu kładziemy więc na poprawną analizę zdjęcia i stanowi ona dla nas punkt wyjścia do dalszej pracy kreatywnej. Od tworzenia styli kolorystycznych i budowania oświetlenia poprzez retusz czy montaże, aż do zmiany kształtów i perspektywy to jest to co stanowi serce naszego procesu postprodukcji. Potrzebujemy do tego oczywiście też właściwie ustawionego stanowiska pracy. Nie zapominamy więc o sprawach technicznych związanych zarówno ze sprzętem do pracy, jak i odpowiednimi warunkami otoczenia. Wszystkie te aspekty przetestowaliśmy na sobie i wiedzą zdobytą w ciągu prawie 20 lat istnienia House of Retouching dzielimy z Wami. Na przestrzeni 8 lat warsztatów przeszkoliliśmy już setki amatorów, pasjonatów, fotografów jak i całe zespoły znanych marek takich jak Oriflame, LPP , Diverse, GPD, Capgemini, e-obuwie, Onet, Codewise i wiele innych. Może teraz czas na Ciebie?

Warsztaty z postrpodukcji fotograficznej prowadzimy od

2014

roku

Od 2014 roku przeprowadziliśmy około

55

warsztatów

W naszych warsztatach wzięło udział łącznie około

325

osób

HofR - o nas

House of Retouching to krakowskie studio postprodukcji fotografii założone w 2006 roku. Nasze prace pojawiają się regularnie na łamach takich magazynów jak Vogue i Vanity Fair. Wśród naszych klientów znajdują się: Paramount, Warner Brothers, Netflix, American Express, Reebok, czy Adidas. W portfolio mamy szereg prestiżowych zleceń, m.in. sesję brytyjskiej rodziny królewskiej z chrzcin księcia Jerzego, cztery okładki z gwiazdami Marvela czy sesję obsady Gwiezdnych Wojen i serialu The Crown Netflixa.

Zobacz nasze portfolio

Masz pytania dotyczące warsztatów? Napisz do nas!

workshops@
houseofretouching.com